AutoRabat24 – Wynajem długoterminowy to nowatorski projekt, który ma za zadanie dostarczać naszym Kontrahentom usługi wynajmu pojazdów głównie w segmencie wynajmu długoterminowego. Staramy się kompletować naszą ofertę głównie z pojazdów marek premium lub takich, które dostarczą naszym Klientom oczekiwanej jakości i zadowolenia z użytkowania. W AutoRabat24 masz pewność, ze każdy pojazd będzie tym wyjątkowym, wyróżniającym Cię z tłumu innych użytkowników dróg. Nasz flota składa się tylko z samochodów, którymi sami chcielibyśmy jeździć.

Wyznajemy zasadę, że profesjonalizm, prostota i indywidualne podejście do każdego Klienta
to wyznacznik zadowolenia naszych kontrahentów. U nas nie spotkasz się z automatyzmami i bezosobowym traktowaniem. W AutoRabat24 masz pewność, że ofertą jaką otrzymasz będzie dokładnie taka jaką potrzebujesz. Podczas procesu poszukiwania pojazdów ściśle współpracujemy z Klientami i podążamy za ich preferencjami

Auta tylko
najlepszych marek
Nowe samochody
z odbiorem od Dealera
Atrakcyjne stawki
i
minimum formalności
Auta tylko
najlepszych marek
Tylko nowe auta
Atrakcyjne stawki
i
minimum formalności

W AutoRabat24 największą uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży rent a car, dzięki czemu możemy zapewnić, że świadczymy usługi kierując się komfortem Klienta i zapewniając maksymalnie wsparcie w każdym aspekcie. Nie uznajemy kompromisów. Naszym zadaniem jest dostarczyć Tobie nie tylko usługi wynajmu samochodu ale także emocje, które wywoływał będzie nasz pojazd.

Wynajmujemy tylko fabrycznie nowe, bogato wyposażone samochody. Negocjujemy z dealerami i firmami finansującymi najlepsze warunki na rynku. Gwarantujemy, że korzystając z naszych usług nie będziesz musiał już szukać dalej.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Zespół AutoRabat24